Motorlu Testereler

Sırala:
Göster:
STIHL MS 192 T

 

Teknik Veriler
Silindir Hacmi  30,1 cm³
Motor Gücü  1,3 / 1,8 kW / BG
Ağırlık*  3,0 kg
Testere Zinciri Diş  3/8" 
Testere Zinciri Tip  PiccoMicroComfort  
Nominal Pala Uzunluğu**  40 cm
Özellikler
Yandan Zincir Germe
Manuel Yakıt Pompası
Kompansatör
AKBD Kapağı***


    * Zincirsiz ve kılavuzsuz, depo boş durumda
    ** Gösterilen kesim uzunluğu, fiili kesim uzunluğu değildir.
    *** AKBD:Aletsiz Kitlenebilir Benzin Depo

 Standart    Opsiyonel    Mevcut Değil

HUSQVARNA 272 XP

 Bu profesyonel testere verimin öncelik taşıdığı talebin yüksek olduğu koşullar için dizayn edilmiştir. Kendini kanıtlamış profesyonel Husqvarna teknolojisine bağlı olarak, yüksek güç, düşük ağırlık ve hızlı ivmeleme özelliklerini bünyesinde barındırır. 3 parçalı krank ve magnezyum karterle donatılmış 272 XP® modeli yüksek ölçüde güvenilirdir. Smart Start®, ayarlanabilir yağ pompası ve açılı ön kolu sayesinde kullanımı kolaydır.

HUSQVARNA 560 XP

 Husqvarna 560 XP® modeli profesyonel orman işçileri ve talepkar arazi sahipleri çin geliştirilmiştir. Testere çarpıcı bir tasarıma sahiptir, verimli ve rahat çalışma için yenilikçi çözümlerle üretilmiştir. Eşsiz X-Torq® motor teknolojimiz ihityaç duyduğunuzda daha fazla güç sağlar, %20’ye kadar daha az yakıt tüketimi ve %75’e kadar daha az egzoz emisyonu. RevBoost™ teknolojisi budama işleri için ani ve yüksek zincir hızı sağlar.

HUSQVARNA K 970

 Husqvarna K 970’da eşsiz güç-ağırlık oranı vardır. En tozlu ortamlarda bile minimum motor aşınması sağlayan piyasanın en etkili santrifüj hava temizleme sistemlerinden biri olan yeni Active Air Filtration(tm)’a, yerleşik otomatik filtre dengeleyici SmartCarb(tm)’a ve etkili bir titreşim önleyici sisteme sahiptir. K 970, emisyonları %75 ve yakıt tüketimini %20 azaltan X-Torq(r) motoru ve güvenilirliği ve ürün ömrünü artıran toza karşı yalıtımlı DuraStarter(tm) ile birlikte sunulmaktadır. Yakıt pompası diyaframı ve basınç azaltma sübabı K970’in çalıştırılmasını kolaylaştırır. Yeni ergonomik arka tutma yerine ve kullanımı kolay el denetimlerine sahiptir ve gövdeye uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. K 970, tadilat, restorasyon ve yeni inşaatlarda ağır beton ve taşların kesilmesi için de idealdir. Küçük delikler kesmek, pencere ve kapı aralıklarını ayarlamak ve boru, asfalt ve metal kesmek için mükemmel bir seçimdir.

HUSQVARNA 240 e-series

 Yeni model, budama, hafif kesim işlemleri ve hobi çalışması için ideal. Ergonomik dizayn, işleri kolaylaştıran teknoloji ve düşük emsiyonlu güçlü X-Torq® motor sayesinde çalıştırması ve kullanımı kolay. Smart Start® ve alet gerektirmeyen zincir gergisi ile donatılmıştır.

HUSQVARNA 327P5x

 Hızlı ivmelenmeli ve E-TECH® II motorlu budama testeresi. Çok yönlü kesim başlığı merdiven kullanmaya gerek kalmadan yoğun ağaçlara ve çalılara ulaşmayı kolaylaştırır. Düşük ağırlığı, iyi dengesi ve arka monteli motoruyla konforlu çalışma pozisyonu sağlar ve egsoz dumanını azaltır. Kesim başlığı ayarlanabilir ve otomatik zincir yağlaması.

HUSQVARNA 353

 Husqvarna 353 yüksek devire sahip testereler arasında üstün kapasiteli profesyonel bir testeredir. Testerenin yüksek gücü, düşük ağırlığı, zarif yapısı ve mükemmel ağırlık merkezi onu hem güçlü hem de kolay kullanılır kılmaktadır. Üstün gücü testereyi kabul edilir bir biçimde çok yönlü kılmaktadır.

HUSQVARNA 359

 Dayanıklı, orta ağırlıklı işler için olan profesyonel Husqvarna 359 değişik iş tipleri için de uygundur. Geniş hız seçenekleri, ince ve kullanımı kolay gövde, düşük titreşim seviyesi bu çok yönlü testereyi çok değişik uygulamalar için uygun kılar. Zor işlerin profesyonelleri için güvenilir ve etkili bir terstere.

HUSQVARNA 365

 Husqvarna 365 tipik bir profesyonel testeredir. En talepkar koşullarda çalışan profesyonel kullanıcılarla işbirliği yapılarak üretilmiştir.Bu motoru kabul edilebilir biçimde çok yönlü yapan ve çok geniş çapta kullanılabilir kılan, hafif ağırlığın ve yüksek gücün kuvvetli bir motorla birleştirilmiştir olmasıdır.

HUSQVARNA 365 X-TORQ

 Husqvarna 365 tipik profesyonel kullanım için bir testeredir. Bu en zorlu koşullarda çalışan profesyonel kullanıcılarla yakın işbirliği içinde geliştirilmiştir.Düşük ağırlık ve yüksek güç bu derece çok yönlü ve geniş bir uygulama çeşitli uygun gördüm yapma, sağlam motoru ile birleştirilir.X-TORQ motoru radikal düşük egzoz emisyon seviyesi ve yakıt tüketimi ile çok daha environtment dostu testere verir.

HUSQVARNA 372 XP

 Çok zorlu uygulamalar için üretilmiş orta sınıf üzeri gerçek profesyonel testere. Karter ve krank ekstra dayanıklı olup karbüratör ise yüksek hız ve fazla yükle baş edebilecek titreşim sönümleyicilere sahiptir. Testere, düşük ağırlık, yüksek güç ve çabuk ivmelenmeyi esnek kullanım ile birleştirir. XP® G modeli ısıtmalı tutma kolu ve karbüratöre sahiptir.

HUSQVARNA 395 XP

 Gelişmiş, büyük boyutlu XP®-testere, en zorlu orman işleri için tasarlanmıştır. Daha uzun kılavuzla sert kütükleri kesmek için mükemmel bir testere. Bu testere yüksek güç/ağırlık oranı, geliştirilmiş silindir ve titreşim sönümleyicili karbüratör gibi klasik Husqvarna XP® özelliklerine sahiptir. XP® G modeli ısıtmalı tutma kollarına sahiptir. XP®

HUSQVARNA 435

 Kolay çalıştırılabilen ve manevra yeteneği olan yeni, hafif ve etkin, tüm yıl boyunca kullanmaya uygun testere arayanlar için ideal. Yakıt tasarrufu sağlayan ve emisyon seviyesini azaltan X-Torq® motoruna sahiptir. Kolay başlatma için otomatik stop düğmesi ve yakıt pompası ile birlikte gelir.

HUSQVARNA 440 e-series

 Manevra çalıştırma açısında çok kolay olan bir testere arayanlar için yeni hafif ve verimli çok yönlü testere. Daha az yakıt tüketimi ve düşük emisyon için X-Torq® motor özelliği. Smart Start® yakıt pompası ve kolay bir çalıştırma için otomatik dönen stop düğmesi ile donatılmıştır. Kolay kullanım için alet gerektirmeyen zincir gergisi.

HUSQVARNA 445

 Testerede profesyonel kalite arayanlar için yeni, güçlü, tüm yıl boyunca kullanılabilen bir testere. X-Torq® motoru yakıt tasarrufu sağlar ve emisyon seviyesini düşük tutar. Otomatik stop düğmesi ve yakıt seviye göstergesi çalışmayı kolaylaştırır. Kolay çalıştırma için Smart Start® ve yakıt pompası ile birlikte gelir.

HUSQVARNA 450 e-series

Profesyonel değerleri ön planda tutanlar için geliştirilmiş çok yönlü yeni bir testere. X-Torq® motor daha az yakıt tüketimi ve emisyon demektir. Otomatik geri dönen stop düğmesi, alet gerektirmeyen zincir gergisi ve gözle görülebilir yakıt seviyesi kullanımı kolaylaştırmaktadır. Her zaman kolay kullanımı sağlamak amacıyla Smart Start® yakıt pompası ile donatılmıştır.

HUSQVARNA 455 e-series Rancher

 Dünyanın en sıkı çevre kurallarına uyacak şekilde düşük yakıt tüketimi ve egzoz emisyonu.

HUSQVARNA 455 Rancher

 455 Rancher modeli her kesim koşulunda yüksek güç ve uyumlu çalışma ortamı arayan amatör kullanıcılar ve arazi sahipleri için idealdir. Kendinden önceki modellerin en iyi özelliklerini yeni teknoloji ve ergonomiyle birleştirmiştir.

HUSQVARNA 555

    • AutoTune otomatik motor ayarıyla optimum motor performansı sağlar. Karbüratör ayarıyla zaman harcanmaz. Farklı yakıt, yükseklik, nem ve sıcaklık değerlerine bağlı olarak otomatik dengeleme yapar.

      • Santrifüj hava temizleme sistemi kullanım aşınmalarını azaltır ve filtre temizleme aralığını artırarak kullanım ömrünü uzatır.

HUSQVARNA 61

 60 cc sınıfında güvenilir, kuvvetli ve güçlü bir testere. Tüm yıl boyunca part-time kullanıcılar için yüksek güç gerektiren uygulamalarda özellikle uzun kılavuz kullanırken, büyük boyutlu kesim ve çentikleme yaparken kullanıbilecek bir Husqvarna klasiği. LowVib® titreşim azaltıcı özelliğimiz kullanımı kolaylaştırır; uzun mesaili işlerde bile.

HUSQVARNA K 1260

 Husqvarna K 1260, 5,8 kW’lik (7,8 hp) çıkışıyla piyasanın en güçlü testeresidir. Bir yıl boyunca filtre değiştirmeden çalışan piyasanın en etkili santrifüj hava temizleme sistemi yeni nesil Active Air Filtration(tm) ve etkili bir titreşim önleme sistemine sahiptir. K 1260 tadilatlarda, restorasyonlarda ve yeni inşaatlarda beton ve taşın ağır kesme işlemi için idealdir. Küçük delikler kesmek, pencere ve kapı aralıklarını ayarlamak ve boru, asfalt ve metal kesmek için mükemmel bir seçimdir.

HUSQVARNA K 760

 Husqvarna K 760, piyasadaki en iyilerden biri olmasını sağlayan özellikleriyle güçlü bir çok amaçlı motorlu testeredir. Bir yıl boyunca filtre değiştirmeden çalışan piyasanın en etkili santrifüj hava temizleme sistemi yeni nesil Active Air Filtration(tm), yerleşik bir otomatik filtre dengeleyici olan SmartCarb(tm) ve etkili bir titreşim önleme sistemi ile birlikte sunulmaktadır. K 760, emisyonları %75, yakıt tüketimini ise %20 azaltan X-Torq(r) motoruyla da birlikte sunulmaktadır. Diğer önemli özellikleri arasında güvenilirliği ve ürün ömrünü artıran toza karşı yalıtımlı çalıştırıcı DuraStarter(tm), motorlu testerenin çalıştırılmasını kolaylaştıran yakıt pompası diyaframı ve basınç azaltma sübabı yer alır. K 760, tadilat, restorasyon ve yeni inşaatlarda beton ve taş kesmek için idealdir. Küçük delikler kesmek, pencere ve kapı aralıklarını ayarlamak ve boru, asfalt ve metal kesmek için mükemmel bir seçimdir.

HUSQVARNA T425

 Model T425 kompakt ve hafif bir testeredir. Güçlü motoru, çabuk tepki veren 2 zamanlı motoru güç ve performans sunar. Kolay çalıştırma için yakıt pompası ve zincir germe ayarlayıcısıyla birlikte gelir

SECHO 4100 MOTORLU TESTERE

SECHO 4100 motorlu testere, ülkemiz şartlarına göre Türkiye için özel olarak üretilmiştir. SECHO 4100 motorlu testerede en iyi performansı ve dayanıklılığı vermesi için alanında dünyanın en iyi bileşenleri kullanılmıştır. Kılavuz ve zincir olarak Amerikan Oregon ürünleri, karbüratör olarak Japon Walbro, buji olarak ise Amerikan Champion tercih edilmiştir. Profesyonel hava filtresi bu ürünü farklı kılan özelliklerdendir.

SECHO BX7500 FINDIK TOPLAMA

FINDIK HASADINDA DEVRİM ! SECHO'DAN BİR İLK OLARAK TOPLAMA MALİYETLERİNİ ORTADAN KALDIRACAK %100 YERLİ FINDIK TOPLAMA MAKİNELERİ. SECHO FINDIK TOPLAMA MAKİNELERİ 35 KİŞİNİN YAPTIĞI İŞİ TEK BAŞINA YAPARAK SADECE 1 GÜNDE KENDİNİ AMORTİ EDİYOR.

SECHO BX8500 FINDIK TOPLAMA

FINDIK HASADINDA DEVRİM ! SECHO'DAN BİR İLK OLARAK TOPLAMA MALİYETLERİNİ ORTADAN KALDIRACAK %100 YERLİ FINDIK TOPLAMA MAKİNELERİ. SECHO FINDIK TOPLAMA MAKİNELERİ 35 KİŞİNİN YAPTIĞI İŞİ TEK BAŞINA YAPARAK SADECE 1 GÜNDE KENDİNİ AMORTİ EDİYOR.

STIHL GS 461

 

Teknik Veriler

Silindir Hacmi  76,5 cm³
Motor Gücü  4,3 / 5,8 kW / BG
Ağırlık*  7,6 kg
Kesme Diski  3/8" 36 GBM Zincir mm
Maksimum Kesim Derinliği

 Pala - 400 mm

 

Özellikler
AV**
Yarı Otomatik V-Kayışı Germe
ElastoStart Plus
Kompresyon Azaltma Valfi
Kompansatör
Su Bağlantısı
Siklon Sistemi***
Elektronik Su Kontrolü
 

STIHL MS 181

 

Teknik Veriler
Silindir Hacmi  31,8 cm³
Motor Gücü  1,5 / 2,0 kW / BG
Ağırlık*  4,3 kg
Performans Ağırlık Oranı  2,9 kg/kW
Testere Zinciri Diş   3/8"  
Testere Zinciri Tip  PiccoMicroComfort  
Nominal Pala Uzunluğu**  40 cm

 

Özellikler
Yandan Zincir Germe
Hızlı Zincir Germe (B)
Zincir Freni (Q)***
Kompresyon Azaltma Valfi
ElastoStart
ErgoStart (E)
Kompansatör
AKBD Kapağı****

* Zincirsiz ve kılavuzsuz, depo boş durumda
    ** Gösterilen kesim uzunluğu, fiili kesim uzunluğu değildir.
    *** Q: Quick Stop Super
    **** AKBD:Aletsiz Kitlenebilir Benzin Depo 

STIHL MS 211

 

Teknik Veriler
Silindir Hacmi  35,2 cm³
Motor Gücü  1,7 / 2,3 kW / BG
Ağırlık*  4,3 kg
Performans Ağırlık Oranı  2,5 kg/kW
Testere Zinciri Diş  3/8" 
Testere Zinciri Tip  PiccoMicroComfort  
Nominal Pala Uzunluğu**  45 cm

 

Özellikler
Yandan Zincir Germe
Hızlı Zincir Germe (B)
Zincir Freni (Q)***
Kompresyon Azaltma Valfi
ElastoStart
ErgoStart (E)
Kompansatör
AKBD Kapağı****
 

 

* Zincirsiz ve kılavuzsuz, depo boş durumda
    ** Gösterilen kesim uzunluğu, fiili kesim uzunluğu değildir.
    *** Q: Quick Stop Super
    **** AKBD:Aletsiz Kitlenebilir Benzin Depo 

STIHL MS 231

 

Teknik Veriler
Silindir Hacmi  40,6 cm³
Motor Gücü  2,0 / 2,7 kW / BG
Ağırlık*  4,9 kg
Performans Ağırlık Oranı  2,5 kg/kW
Testere Zinciri Diş  .325"  
Testere Zinciri Tip  RapidMicro  
Nominal Pala Uzunluğu**  45 cm

 

Özellikler
Yandan Zincir Germe
Hızlı Zincir Germe (B)
Zincir Freni (Q)***
Kompresyon Azaltma Valfi
ElastoStart
ErgoStart (E)
Kompansatör
AKBD Kapağı****

 * Zincirsiz ve kılavuzsuz, depo boş durumda
    ** Gösterilen kesim uzunluğu, fiili kesim uzunluğu değildir.
    *** Q: Quick Stop Super
    **** AKBD:Aletsiz Kitlenebilir Benzin Depo 

STIHL MS 251

Teknik Veriler
Silindir Hacmi  45,6 cm³
Motor Gücü  2,2 / 3,0 kW / BG
Ağırlık*  4,9 kg
Performans Ağırlık Oranı  2,2 kg/kW
Testere Zinciri Diş  .325" 
Testere Zinciri Tip  RapidMicro  
Nominal Pala Uzunluğu**  45 cm

 

Özellikler
Yandan Zincir Germe
Hızlı Zincir Germe (B)
Zincir Freni (Q)***
Kompresyon Azaltma Valfi
ElastoStart
ErgoStart (E)
Kompansatör
AKBD Kapağı****

 

* Zincirsiz ve kılavuzsuz, depo boş durumda
    ** Gösterilen kesim uzunluğu, fiili kesim uzunluğu değildir.
    *** Q: Quick Stop Super
    **** AKBD:Aletsiz Kitlenebilir Benzin Depo 

STIHL MS 261

 

Teknik Veriler
Silindir Hacmi  50,2 cm³
Motor Gücü  2,8 / 3,8 kW / BG
Ağırlık*  5,2 kg
Performans Ağırlık Oranı  1,9 kg/kW
Testere Zinciri Diş  .325" 
Testere Zinciri Tip  RapidSuperComfort  
Nominal Pala Uzunluğu**  45 cm

 

Özellikler
Yandan Zincir Germe
Hızlı Zincir Germe (B)
Zincir Freni (Q)
Kompresyon Azaltma Valfi
ElastoStart
ErgoStart (E)
Kompansatör
AKBD Kapağı***

 * Zincirsiz ve kılavuzsuz, depo boş durumda
    ** Gösterilen kesim uzunluğu, fiili kesim uzunluğu değildir.
    *** AKBD:Aletsiz Kitlenebilir Benzin Depo

STIHL MS 271

 

Teknik Veriler
Silindir Hacmi  50,2 cm³
Motor Gücü  2,6 / 3,5 kW / BG
Ağırlık*  5,6 kg
Performans Ağırlık Oranı  2,2 kg/kW
Testere Zinciri Diş  .325" 
Testere Zinciri Tip  RapidSuperComfort  
Nominal Pala Uzunluğu**  50 cm

 

Özellikler
Yandan Zincir Germe
Hızlı Zincir Germe (B)
Zincir Freni (Q)***
Kompresyon Azaltma Valfi
ElastoStart
ErgoStart (E)
Kompansatör
AKBD Kapağı****

 * Zincirsiz ve kılavuzsuz, depo boş durumda
    ** Gösterilen kesim uzunluğu, fiili kesim uzunluğu değildir.
    *** Q: Quick Stop Super
    **** AKBD:Aletsiz Kitlenebilir Benzin Depo

STIHL MS 441

 

Teknik Veriler
Silindir Hacmi  70,7 cm³
Motor Gücü  4,2 / 5,7 kW / BG
Ağırlık*  6,6 kg
Performans Ağırlık Oranı  1,6 kg/kW
Testere Zinciri Diş  3/8" 
Testere Zinciri Tip  RapidSuperComfort  
Nominal Pala Uzunluğu**  50 cm

 

Özellikler
Yandan Zincir Germe
Hızlı Zincir Germe (B)
Zincir Freni (Q)
Kompresyon Azaltma Valfi
ElastoStart
ErgoStart (E)
Kompansatör
AKBD Kapağı***

 * Zincirsiz ve kılavuzsuz, depo boş durumda
    ** Gösterilen kesim uzunluğu, fiili kesim uzunluğu değildir.
    *** AKBD:Aletsiz Kitlenebilir Benzin Depo

STIHL MS 460 R

 

Teknik Veriler
Silindir Hacmi  76,5 cm³
Motor Gücü  4,4 / 6,0 kW / BG
Ağırlık*  7,0 kg
Testere Zinciri Diş  3/8" 
Testere Zinciri Tip  RapidDuroRescue 
Nominal Pala Uzunluğu**  50 cm
Özellikler
Yandan Zincir Germe
Manuel Yakıt Pompası
Kompansatör
AKBD Kapağı***


    * Zincirsiz ve kılavuzsuz, depo boş durumda
    ** Gösterilen kesim uzunluğu, fiili kesim uzunluğu değildir.
    *** AKBD:Aletsiz Kitlenebilir Benzin Depo

 Standart    Opsiyonel    Mevcut Değil

STIHL TS 480 i

 

Teknik Veriler
Silindir Hacmi  72,2 cm³
Motor Gücü  3,9 / 5,3 kW / BG
Ağırlık*  10,0 kg
Kesme Diski  300 mm
Maksimum Kesim Derinliği  100 mm

 

Özellikler
AV**
Yarı Otomatik V-Kayışı Germe
ElastoStart Plus
Kompresyon Azaltma Valfi
Kompansatör
Su Bağlantısı
Siklon Sistemi***
Elektronik Su Kontrolü
 

 

* Kesme diski hariç,depo boş durumda
    ** AV:Anti-Vibrasyon Sistemi
    *** Uzun ömürlü siklon ön ayırmalı hava filtre sistemi

STIHL TS 500 i

 

Teknik Veriler
Silindir Hacmi  72,2 cm³
Motor Gücü  3,9 / 5,3 kW / BG
Ağırlık*  10,2 kg
Kesme Diski  350 mm
Maksimum Kesim Derinliği  125 mm

 

Özellikler
AV**
Yarı Otomatik V-Kayışı Germe
ElastoStart Plus
Kompresyon Azaltma Valfi
Kompansatör
Su Bağlantısı
Siklon Sistemi***
Elektronik Su Kontrolü

 

 * Kesme diski hariç,depo boş durumda
    ** AV:Anti-Vibrasyon Sistemi
    *** Uzun ömürlü siklon ön ayırmalı hava filtre sistemi