Hakkımızda

TARLAS  Ticaret ve Nakliyat LTD.ŞTİ.  Biga’da kurulmuş olup, 2004 yılında Kurulmuş olup sektöründe tüm zirai aletler, lastik, akü, motorsiklet  gibi bir çok çeşitlelikle sektöründe lider kuruluşlardan biridir. Biga merkez olalar ayrıca Çan, Bayramiç ve Gönendeki bayiliklerimizle aktif olarak çalışmaktadır.

Uzmanlık alanlarında profesyonel, deneyimli insan kaynağı ile çalışmayı ilke edinerek taahhüt ettiği işleri zamanında ve kaliteli olarak tamamlamayı olarak benimseyen Grubumuz; stratejik yönetim anlayışı ile uluslararası deneyimleri ile faaliyetlerine başarıyla devam etmektedir.

Ciddi bir ekip personeli istihdam eden şirketimiz, hizmette sürekliliği esas alarak, sahip olduğu kalite kültürünü en üst seviyede tutarak, büyük başarılara imza atarak, profesyonel kadrosu, deneyimleri ve lojistik olanakları ile yüklendiği işleri başarıyla tamamlamaya devam etmektedir.

Ekip arkadaşlarımla, hedefimiz kaliteye önem veren, örnek eserler üreten, istikrarlı, saygın, insana ve çevreye değer veren  bir Şirket olarak çalışma alanlarını genişleterek, başarılı projeler üreterek, örnek bir şirket olmaya devam etmektir.

Başardıklarımız, başaracaklarımızın kanıtıdır.

Tarlas Ticaret  olarak değerli çalışma arkadaşlarıma ve hizmet vermekten gurur duyduğumuz tüm kişi kurum ve kuruluşlara teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

Misyonumuz

Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir. Şirketimiz; çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde ve modern teknoloji kullanımıyla geliştirip tamamladığı alt ve üst yapı projeleri ile hep daha da büyümek ilkesini benimsemiştir.

Vizyonumuz

Çeyrek asırlık tecrübesi ile uzmanlaştığı zirai aletlerivle buna bağlı diğer  sektöründe imza atttığı kaliteli ve güvenilir ürünleri ile ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırarak, Bölgesinde ve tüm yurtta satış ağı kurmak tüm tüketicilere  satış ve servis hizmeti sağlamaktır bu alandada sektöründe Türkiye çapında lider bir kuruluş olmaktır.